Poznej českou zemi a sám sebe

Káraný

Obec Káraný je známá především zdejší úpravnou vody z řeky Jizery, kterou je zásobována Praha. Je to také významná rekreační oblast blízko krásného lesa. 

Odtud se vydáme směrem na Nový Vestec, kde překročíme po mostě Jizeru a pokračujeme na Starou Boleslav.


Téma k zamyšlení:

OBJEVOVÁNÍ ŽIVOTNÍCH PRIORIT

Naše nohy mají před sebou třicet pět kilometrů dlouhou cestu ze Sadské do Staré Boleslavi a naše vědomá mysl úkol nelehký. Popsat si své priority. Co to je? To, co považujeme ve svém životě za nejdůležitější. Co máme na prvním místě. To, co se nám objeví před očima, když děláme důležitá životní rozhodnutí. Na co bychom neměli nikdy zapomenout, ať jsme v jakékoli životní situaci. Každému člověku naskočí při dotazu na jeho priority odpověď typu: rodina, zdraví, práce… Člověk mnohdy vyjmenovává své priority na základě zvyklostí (co slyšel u jiných a co mu připadá ctnostné), podle své životní situace nebo v závislosti na věkovém období, v němž se nachází. Podle jakého kritéria bychom si měli stanovit své životní priority?

Zkuste si odpovědět na následující otázky:

Na čem mi opravdu záleží?

Co má pro mě skutečnou hodnotu?

Co nechci ztratit?

Pro co jsem ochotný/á překonat sám/a sebe?

A nezapomeňte, že naše priority zároveň vypovídají o nás, o tom, kdo jsme.


Téma k zamyšlení
OBJEVOVÁNÍ ŽIVOTNÍCH PRIORIT
Naše nohy mají před sebou třicet pět kilometrů dlouhou cestu ze Sadské do Staré Boleslavi a naše vědomá mysl úkol nelehký. Popsat si své priority. Co to je? To, co považujeme ve svém životě za nejdůležitější. Co máme na prvním místě. To, co se nám objeví
6 - 1

Fotogalerie

 
load
facebook instagram přispět darujme_cz