Tábor Český Rytíř

 
TÁBOR ČESKÝ RYTÍŘ PRO DĚTI
Milí rodičové, letos připravujeme pro vaše děti již pátý Tábor Český Rytíř, díky kterému se jeho účastníci opět ponoří do světa chrabrých rytířů a spanilých dam. Naše heslo je jako vždy „všestrannost“.

Hrajeme si společně
Tábor bude tematicky volně navazovat na ty předchozí. Všichni dohromady, děti i vedoucí, se ocitneme opět na "Táborovém hradě" a budeme prožívat společná dobrodružství. Společný čas dospělých a dětí se tak stane živým jevištěm naslouchání, učení se, hraní a dorozumívání. Budeme společně tvořit, hrát (si) a komunikovat v týmu, respektovat jeden druhého a podporovat své přirozené talenty.

Ve zdravém těle zdravý duch
Na děti nečeká žádný kurz pro začínající youtubery ani denní „paření“ na chytrých telefonech. Chlapci i děvčata budou na táboře rozvíjet obratnost i tělesnou zdatnost, vyzkouší si je v různých sportovních a pohybových hrách. Děti díky sportu a pohybu poznají, co znamená táhnout za jeden provaz a nic nevzdávat, upevní si vzájemné kamarádství, odnesou si domů lepší fyzickou kondici a porozumí principům fair play.

Poznáváme naši zemi a historii
Kdo nezná vlastní dějiny, nemůže správně tvořit svou budoucnost. Děti jsou naše budoucnost a budoucnost bude taková, jaké budou naše děti. Proto se děti hravou formou na táboře seznámí s některými událostmi českých dějin i s významem tradice v moderním životě. Společná dobrodružství prožijeme v krásné přírodě v blízkosti NP Podyjí u vodní nádrže Vranov. Na děti čekají i poznávací výlety po okolí a návštěvy zajímavých míst.

Milujeme přírodu

Budeme poznávat přírodu, její krásu i význam. Děti uvidí, že vše je v přírodě propojeno, vše má své místo a svůj řád. Budeme se učit dovednostem přežití v přírodě a dovednostem pravého táborníka či tábornice. V přírodě budeme poznávat stromy, zvířata a také bylinky. Vysvětlíme si, které a jak se používají v léčitelství. Děti se v přírodě budou učit samostatnosti, odvaze a statečnosti.
Vaše Cesta Česka

 

 

Níže v odkazu naleznete PDF leták s pozvánkou na tábor. Neváhejte a šiřte mezi přáteli!

 

Na naše táborové vedoucí a další členy týmu se můžete podívat ZDE

 

Pokud chcete, aby vaše děti byly opět nebo poprvé součástí tohoto dobrodružství – vyplňte elektronickou přihlášku nejpozději do 20. 2. 2020!

 

Elektronická přihláška pro Tábor Český Rytíř

Uveďte Jméno a Příjmení, případně Adresu, pokud se liší od výše zadané
+420
uveďte pouze číslo bez předvolby +420
Při uvedení nepravdivých informací neneseme odpovědnost za případné následky.